MENU
PRZED ZAKUPEM
PO ZAKUPIE
STREFA KLIENTA
INFORMACJE
KONTAKT

DOSTAWA

POWRÓT
Dostawa
Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 3-4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 16.00 ). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia o ile zaistnieje taka potrzeba może wydłużyć czas realizacji (np. próba konsultacji co do zamawianych porduktów. Często kontaktujemy się, jeżeli wydaje się nam, że zamawiane produkty nie będą np. ze sobą współpracować/nie są kompatybilne).

  • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
  • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z nami. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami, a firmą kurierską.
Koszty dostawy
Koszt dostawy dla zamówień przekraczających wartość 500zł brutto w przypadku przedpłaty bankowej wynosi 0zł.
W innym wypadku jest to 20zł w przypadku formy płatności "Przedpłata bankowa", 25zł dla formy płatności "Za pobraniem" (Gotówka za pobraniem).

W przypadku odbioru osobistego Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy.

Dla firm i instytucji państwowych z odroczonym terminem płatności jest zawsze niezmienny i wynosi 20zł, chyba że zamówienie przekracza wartość 500zł brutto - wtedy wysyłka jest bezpłatna.
Firma kurierska
W przypadku 95% nadawanych przez nas przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Czyli na drugi dzień roboczy po dniu w którym nadaliśmy przesyłkę należy spodziewać się przyjazdu kuriera.

Niestety te 5% to przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można śledzić na stronach internetowych firm kurierskich bądź przy kontakcie telefonicznym z firmą kurierską.
Czas realizacji/Dostępność
Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie publikujemy informację o stanie naszego magazynu oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni. W pozostałych przypadkach jest odpowiednia informacja na stronie produktu.
Termin wysyłki
Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców, a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia.

Jeśli zaistnieje taka sytuacja, nasi pracownicy Biura Obsługi Klienta bedą starali się z Pańśtwem skontaktować i poinformować o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.
Szukasz pomocy lub porady?
Nasz zespół specjalistów jest po to, by pomóc Ci na każdym etapie.
Nie ważne czy jesteś elektrykiem, majsterkowiczem czy właścicielem dopiero co wybudowanego domu - Masz pytania? Zadzwoń i porozmawiaj z Nami.
+48 690 900 801
Telefon
od Pn do Pt w godz. 9.00 - 16.00
w soboty oraz dni wolne od pracy (w tym
w niedziele handlowe) infolinia nieczynna
Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Państwa transakcji
Certyfikat SSL
Państwa dane są w pełni chronione dzięki Certyfikatowi SSL, a połączenie z naszym sklepem internetowym jest całkowicie bezpieczne (128-bitowe szyfrowanie danych).
Przelewy24
Lider branży Płatności Internetowych w Polsce. Wszystkie transakcje zabezpieczane Certyfikatami SLL, 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode.
eZamel.pl
NASZ PUNKT HANDLOWY
Adres: Wola Sosnowa 45
Adres: 87-890 Lubraniec
Telefon: +48 690 900 801
Email: sklep@ezamel.pl
Mapa
mBank: PL 24 1140 2004 0000 3002 7484 3029
Przelewy - Ikony
SIEĆ SKLEPÓW ELEKTRYCZNYCH
EZAMEL.PL
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE